Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 70 503 6195

Akikre büszkék vagyunk

Diákjaink eredményei

2016/2017. tanév

 

SZABOLCS KUPA:

 

„Jövőbelátó” fonástechnikával készült frizura:

  1. helyezett: Homonnai Enikő
  2. helyezett: Budaházi Evelin
  1. helyezett: Soltész Ivett
  2. helyezett: Faragó Renáta

helyezett: Vasas Enikő

 

Férfi full fashion kategória:

4. helyezett: Budaházi Evelin

 

Nappali kikészítés hordható smink:

  1. helyezett: Csonk Regina

 

KÉZMŰVES KUPA:

 

Nappali smink –Oxford diákja 13. évfolyam:

  1. Kiss Boglárka
  1. Csonk Regina
  2. Moklovszky Nelli
  1. Sebe Loretta
  1. Kovács Mira

 

Csocsoszán 15. évfolyam:

  1. Szabó Lívia
  2. Fodor Viviana Gréta

 

Szempilla hosszabbítás 15. évfolyam:

  1. Vigh Dorottya
  2. Béki Dóra Barbara
  1. Kondrát Evelin

 

Férfi trend hajvágás felnőtt:

  1. Faragó Renáta
  2. Gyurgyánszki Ferenc

 

Férfi full fashion:

  1. Faragó Renáta

 

Velencei Karnevál:

  1. Bitó Andrea
  2. Veszelovszky Zorka
  3. Homonnai Enikő
  4. Soltész Ivett

 

Borbély csata:

  1. Siska Jakab

 

Karneváli konty babafejen:

  1. Sárkány Bettina
  2. Vasas Enikő
  3. Koós Renáta
  4. Soltész Ivett
  5. Homonnai Enikő
  6. Ilyés Felícia
  7. Budaházy Evelin
  8. Hornyák Gréta
  1. Magyar Evelin

 

 

Fonás nappali:

23. Kerek Alexandra

25. Magyar Evelin

26. Ilyés Felícia

31. Minka Réka

 

2017/2018. tanév

HEGYALJA TUSA 2018. 04. 27.

Marcell vízhullám kategória:

  • Erdős Pálma 1. helyezett

Fonás/Szövés kategória:

  • Szili Gréta Stefánia 1. helyezett
  • Dósa Beatrix 2. helyezett

Extrém tavaszi konty:

  • Heinrich Zsófia 3. helyezett

Klasszikus modern férfi vágás szárítás kategória:

  • Csízik Marcell 3.helyezés

 

 

KÉZMŰVES KUPA dobogós helyezettek:

Klasszikus modern férfi hajvágás, szárítás:

  • Hudácskó Dániel 1. helyezés

 

Lapis Imre vándorserleg:

  • Hudácskó Dániel

 

Nap színe különdíj:

  • Hudácskó Dániel

 

Nappali fonás:

  • Szili Gréta 2. helyezés

 

Marcell vízhullám:

  • Erdős Pálma 3. helyezés

 

Borbélycsata:

  • Siska Jakab 3. helyezés

 

Klasszikus modern férfi hajvágás, szárítás:

  • Palásthy Petra 3. helyezés

 

Andrássy Gyula tagintézmény által szervezett ANGOL NYELVI VERSENY

  • I. helyezés Czine Vanda

 

SZABOLCS KUPA

 

Fonással készített frizura:

  • Szili Gréta Stefánia V. helyezett
  • Heinrich Zsófia
  • Csízik Marcell

 

MISKOLCI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM KIVÁLÓ TELJESÍTMÉNYŰ TANULÓJA KITÜNTETÉS 2017. 12. 18.

  • Czine Vanda

2018/2019. tanév

 

60. MAGYAR BAJNOKSÁG A HUNGEXPON 2018. 10. 28.

 

Csizik Marcell férfi klasszikus szárítás 2. helyezés

Számadó Klaudia férfi full fashion felnőtt 3. helyezés

Szili Gréta evening style konty 4. helyezés

2 volt tanulónk felnőttben 1 és 2. helyezést ért el.

 

VII. BALMAZ HAJKARNEVÁL Országos fodrász és smink verseny 2018. 11. 18.
 

Fonás kategóriában:

Szili Gréta 1. helyezés 
Ujj Fanni 2. helyezés
Bencskó Boglárka 3. helyezés

 

Menyasszonyi konty kategóriában:
Heinrich Zsófi különdíj és 4. helyezés

 

MISKOLCI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM KIVÁLÓ TELJESÍTMÉNYŰ TANULÓJA KITÜNTETÉS 2018. 11. 29.

            Csízik Marcell

            Szili Gréta

 

KÉZMŰVES KUPA 2019. 03. 03. Kozmetikus tanulók eredményei:

 

Tablókép kategória:

  1. évfolyam:

Kerekes Klaudia 12.

  1. évfolyam:

Nagy Mercédesz 6.

Kun Evelin 11.

Szabó Petra 5.

 

Rock&Roll alkalmi smink kategória:

2. évfolyam:

Nagy Mercédesz 13.

Kun Evelin 14.

 

Kisfantázia-felnőtt:

Szabó Petra 3.

 

Összetett: Szabó Petra 1.

 

KÉZMŰVES KUPA 2019. 03. 03. Fodrász tanulók eredményei:

 

Borbély csata:

Csizik Marcell 8.

Juhász Csaba 16.  

Férfi full fashion: Kovács Vikitória 5.

 

Klasszikus szárítás:

Juhász Csaba 6.

Konty:

Szili Gréta 14.

Számadó Klaudia 19.

Újj Fanni 20.

Zsiga Eszter 2.

 

Marcell vízhullám:

Gubis Rebeka 8.

Kiss Klaudia12.

Erdős Pálma14.

 

Modern klasszikus vágás szárítás:

Számadó Klaudia 6.

Nussbaumer Petra 13.

 

Fonás:

Szili Gréta 3.

Nussbaumer Petra 4.

Bencskó Boglárka 6.

Újj Fanni 8.

Heinrich Zsófi 9.

Dósa Bea 10.

Kiss Virág: 14.

Kavasánszki Rita 17.

 

Csizik Marci:

Klasszikus modern férfi hajvágás szárítás felnőtt 3. helyezés

Hajtetoválás 4. helyezés

Klasszikus szárítás 5. helyezés

 

HEGYALJA TUSA 2019. 04. 29.


I. Kategória fonás:

1. Bencskó Boglárka

3. Kiss Virág

 

II. Kategória fonás:

1.Nussbaumer Petra

2. Ujj Fanni

 

Látvány konty:

3.Ujj Fanni

 

Összetett:

1.Ujj Fanni

3.Nussbaumer Petra

 

Fonás különdíj:

Szili Gréta

 

Marcell vízhullám:

1. Erdős Pálma

2.Gubis Rebeka

3.Kavasánszki Rita

 

Modern klasszikus férfi:

1.Csízik Marcell

2.Számadó Klaudia
 

 

PÉNZSZTÁR VERSENY

Tanulóink a 2. forduló után estek ki.

 

A Miskolci Szakképzési Centrum "Kiváló Tehetséggondozó" címet kapta

 

Kenéz Csilla fodrász oktatónk

Tamásné Pozsonyi Edit kozmetikus oktatónk

2019/2020-as tanév

 

 

61. MAGYAR BAJNOKSÁG 2019. 10. 18-20.

 

Újj Fanni Boglárka:
- fonás 3. helyezett
- menyasszonyi konty 3. helyezett
- női divatkonty 5. helyezett
 

Nussbaumer Petra:
- hajtetoválás 1. helyezett
- borbélycsata 3. helyezett
- női fonás 4. helyezett
- férfi avantgarde 4. helyezett
 

Gubis Rebeka:
- divat gála 3. helyezett
 

Bencskó Boglárka
- avantgarde 4. helyezett
- női fonás 5. helyezett
 

Kiss Virág Krisztina
- női fonás 6. helyezett
- férfi klasszikus szárítás 9. helyezett
 

Gubis Rebeka
- női menyasszonyi konyt 7. helyezett

 

HUNGARIAN OPEN CUP 2019.  Fodrászverseny 2019. 11. 27.

 

Női nappali fonás (junior)

Ujj Fanni Boglárka 3. helyezett

 

GÁSPÁR POMÁDÉ - Országos Fodrászverseny – Kecskemét 2019. 11. 30.
         

   Bencskó Boglárka 2. helyezés

 

Tanáraink eredményei

 

Szép-Tibád Mária

2016 Erőemelő Európa bajnoki 1. helyezés

2015 Erőemelés - Felhúzás - Fekvenyomás Magyar Bajnokság   1. helyezés

2016 Nemzetközi erőemelő Palóc kupa 1. helyezés